jsem v býku zrozena

21. února 2009 v 12:36 | Deny

Býk nadevše miluje kuchyni (21.4. - 21.5.)

Býk je zemské znamení, a i když mu patří planeta Venuše, stojí pevně nohama na zemi. Má rád pohodlí a měkké tvary, oblé teplé odstíny žluti, medu, okru, jantaru, hnědi s výrazným kontrastem bílé barvy. Potřebuje za každou cenu pocit naprosté útulnosti až labužnictví, vychutnat si pohodlíčko se vším všudy. Miluje krásu a tvary, proto by měl mít nábytek kvalitní, pevný a solidní. Nezřídka dává přednost starožitnostem, které s naprosto okouzlujícím vkusem perfektně naaranžuje.

Jeho parketa je vše měkoučké, jemné a něžné. Potahy na sedačkách by měly být na dotek velmi příjemné, aby se cítil dokonale spokojeně a uvolněně. Jeho královstvím a chloubou je ovšem kuchyně, kde tráví podstatný kus svého života. Obyčejně skvěle vaří a je dokonalý gurmán.

Kuchyň by měla být výrazným středem bytu, kam může vždy dojít odkudkoliv a mít pocit tzv. pupeční šňůry s tím, co nadevše miluje - a to je dobrý pokrm. Protože je požitkář, rovněž koupelna by měla být prostorná a luxusní s velkým zrcadlem.

Býk zbožňuje vůni a časem nashromáždí celou řadu světových parfémů, které jsou spíše květinové, těžší, s trochou pyžma a opia. Byt by měl směřovat na východ, ke kterému býk přirozeně svým archetypem inklinuje.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters